KONST / Litografier / Färglitografi 13095274
nr 1309 5274
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Bukett, år 1988,. Signerad, numrerad 226/460. Motivet: 55x46cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 februari 2020
kl 18:59:33
22/2 11:57:39